. .
ODBORNÁ MONTÁŽ
ODBORNÝ SERVIS
OBHLIADKY ZDARMA

Služby

Obhliadka miesta realizácie systémov a odborné poradenstvo

po oslovení zákazníkom sa dohodne presný termín bezplatnej obhliadky , kde si radi vypočujeme Vaše predstavy a individuálne požiadavky a na základe nich a našich skúseností Vám poskytneme rôzne varianty riešenia. Sme presvedčení, že na každý zložitý problém resp. požiadavku existuje jednoduché a dobré riešenie.

Návrh systému Cenová kalkulácia a ponuka

Na základe informácií zo spoločného rozhovoru alebo obhliadky Vám dokážeme navrhnúť riešenie klimatizácie, chladenia, vetrania či vykurovania TČ, ktoré bude zodpovedať Vašim predstavám.V ďalšom kroku Vám vypracujeme a pošleme cenovú kalkuláciu pripravenú na mieru aj vo viacerých variantách.

Odborná montáž

tím našich zaškolených technikov Vám zabezpečí odbornú inštaláciu zariadenia na základe dlhodobých skúseností získanú z praxe. Našim cieľom je precízne vykonaná montáž z technického ale aj estetického hľadiska s dôrazom aj na čistotu miesta vykonanej montáže.

Servis

Na naše zaridenia poskytujeme pravidelný záručný a pozáručný servis, aby nami nainštalované zaridenia fungovali spoľahlivo a bezchybne. Previdelným servisom klimatizačných zariadení Vám zabezpečíme čisté a hygienické prostredie a dlhodobú životnosť zaridenia.

Na základe poskytnutých informácií spoločne docielime Vašu spokojnosť s kompletnou dodávkou riešenia na kľúč.

Neváhajte a kontaktujte nás!

Scroll to Top